Genel Bilgiler

Kongre Tarihleri

27-30 Mart 2019 

Kongre Merkezi

Royal Seginus Kongre Merkezi, Lara Antalya’ da gerçekleştirilecektir. www.seginusconventioncenter.com
 

Kongre Dili

Kongre dili İngilizce'dir. Simultane hizmeti verilecek ve Türkçe sunum yapılabilecek salonlar ayrıca duyurulacaktır.
 

Kayıt ve Bilgi Hizmetleri

Kayıt ve bilgi masaları Kongre Merkezi'nde yer alacak, 07:30 ile 22:00 saatleri arasında hizmet verecektir. Kayıt ücretine bilimsel oturumlar, kongre materyalleri (program kitabı, katılım belgesi, kongre çantası ve yaka kartı), sergi alanına giriş dahildir. Daha önce kayıt yaptıramayan katılımcılarımız kongre merkezinde kurulacak kayıt masalarından kayıt işlemlerini tamamlayabilirler. 
 
Kayıt ücretine ek olarak konaklama yapmayacak katılımcılarımızın dış katılım ücreti ödemeleri gerekmektedir.
 

Konaklama Bilgileri

Kongre konaklama oteli Royal Holiday Hotel'dir. Daha detaylı bilgi için lütfen 'kayıt ve konaklama' bölümünü ziyaret ediniz. 
 

Katılım Belgeleri

Kayıt işlemlerini tamamlayan katılımcılara kayıt masalarından verilecektir. 
 

Yaka Kartları

Yaka kartları kayıt masalarından temin edilecektir. Yaka kartı olmadan kongre merkezine giriş imkanı olmayacaktır.
 

Sunum Kontrol Odası

Sunum kontrol odası kongre merkezinde bulunmaktadır ve kongre boyunca yüksek teknolojiye sahip cihazlarla hizmet kongre süresince hizmet vermektedir. 
 

İnternet Cafe ve Bilgi Merkezi

İnternet Cafe ve Bilgi Merkezi kongre süresince 08:00 – 18:00 saatleri arasında katılımcılarımızın hizmetinde olacaktır. 
 

Ulaşım

Kongre Merkezi Antalya’da yer almaktadır. Kongre oteli ve Antalya Havaalanı’ndan isteğe bağlı olarak, ücret karşılığında transfer hizmeti sağlanacaktır. Transferler ile ilgili detaylı bilgileri “kayıt ve konaklama” sayfamızda bulabilirsiniz.
 

Hava Durumu

Nisan ayında Antalya genellikle ılıman bir havaya sahiptir. Ortalama hava sıcaklığı 20°C - 25°C’dir. Akşamları serin olabilmektedir bu yüzden katılımcılarımızın yanlarında mevsimlik kıyafetler bulundurmalarını tavsiye ederiz.